آموزش تخصصی میکروپیگمنتیشن توسط مدرس بین المللی مریم حمزه ای

توسط مریم حمزه ای


منشتر شده 11-8-1397


مرکز مریم حمزه ای

کلاس گروهی فوق تخصصی هاشور میکروبلیدینگ فیبروز ومیکروشیدینگ توسط مدرس بین المللی مریم حمزه ای همراه با جزوه گام به گام ویادبود اهدای دوره

درآمد میلیونی با آموزش در مرکز مریم حمزه ای

درآمد میلیونی اصلا شعار نیست، فقط کافی است شما به هاشور،میکروبلیدینگ علاقه داشته باشید و در زمینه هاشور و کارهایی از این قبیل کمی هم تجربه داشته باشید، سپس می توانید با گذراندن دوره های هاشور میکروبلیدینگ مریم حمزه ای تخصص خود را تکمیل کنید.

دیگر همه چیز به خود شما بستگی دارد،با فعالیت مداوم و پشت کار می توانید مشتریان زیادی را جذب کنید و به درآمد میلیونی خود نزدیک بشوید. حضور در دوره های مریم حمزه ای تازه شروع کار می باشد و مراحل بعدی به پشت کار شما و به روز بودن شما در این فن و تخصص می باشد.

مرکز مریم حمزه ای همواره سعی نموده است کارآموزان مرکز را به صورت کاملا عملی آموزش دهد و کارآموزان بتوانند بعد از پایان دوره کار خود را در بازار کار شروع نمایند. جهت ثبت نام در دوره های مریم حمزه ای به ربات سایت مریم حمزه ای مراجعه نموده و ثبت نام خود را انجام دهید.

ثبت نام کلاس گروهی مریم حمزه ای

تصاویری از کلاس های گروهی میکروبلیدینگ مریم حمزه ای

مریم حمزه ای
اولین وبرترین مركزفوق تخصصي ارایش دائم
‎🔱رویال آرتیست فیبروز،مدرس کشوری،دارای برترین مدارک ‎بين الملليpmu
مرکز مریم حمزه ای به عنوان یکی از مراکز باسابقه در میکروپیگمنتیشن و آموزش کاملا در تهران فعال می باشد. شماره تماس های مرکز مریم حمزه ای 02186127862
09212791204
با آرزوی موفقیت تک تک هنرجویان عزیزم دوره مهرماه ورکشاپ ۹۷
با آرزوی موفقیت روز افزون وشادکامی برای هنرجویان عزیز دوره شهریورماه ۹۷
با آرزوی موفقیت روز افزون وشادکامی برای هنرجویان عزیز دوره شهریورماه ۹۷
با ارزوی موفقیت روزافزون برای هنرجوی دوره خصوصی هاشور ابرو نیلوفر عزیزم از همدان